секс

Все, що ви хотіли знати про секс, але боялись спитати

Кілька років тому я все поривалася написати про секс. У своєму ЖЖ я помітила, що мої пости, які в заголовку мали це слово, або хоч якось цю тему зачіпали завжди набирали багато комментів, тоді як всі інші душевні пориви, роздуми і, я вже не кажу про вірші, залишалися майже не відзначеними.

 

Дивно, що при всій популярності теми, і серед усього масиву написаного про секс в інтернеті було реально мало корисного і чесного. Цим словом тільки привертали увагу, кидали його, щоб набрати кліки.

 

Ні, безумовно, якісь щоденники повій, нарочито відверті, користувалися і, напевно, користуються популярністю. Та навряд-чи вам у цій справі допоможуть поради щодо купівлі сексуального білизни, або фільм Вуді Аллена “Все, що ви хотіли знати про секс, але боялися запитати” … Але чомусь я ніде раніше не читала про секс в іншому, нормальному контексті, про те, наприклад, як важливо його мати, як важливо щоб він подобався, що взагалі таке нормальний здоровий фантастичний секс. Від чого він може бути не фантастичним і так далі.

 

І якщо так справи йшли на просторах мережі, то що вже говорити про життя реальних людей. Цікаво, що при всій начебто розкутості нашого часу, мало хто по-справжньому говорить про секс.

 

Коли ви востаннє чули щось на кшталт “а потім мій клітор набух, а він продовжував і продовжував мене мучити, поки не …”? Ставлю на те, що ніколи, от якось не говорять про таке. Швидше “а потім він налив мені ванну з шампанським!”, а що там далі вона вже не розповідає, бо вже козирнула, вже є чим поділитися з подружками. І поки у когось клітор набухає, інші, навіть не знають, що він в принципі повинен це робити, якось живуть, радіють ваннам з шампанським, виходять заміж, народжують дітей. Деяким випадає шанс випадково зустріти гарячого хлопця, який відкриє принади сексуального життя, і сім’я розпадеться, або ж залишиться ця жінка до кінця вважати свого чоловіка імпотентом, міняючи коханців, залишаючись все одно нещасною, тому що щастя, звичайно, не в оргазмах.

шикарный секс

Відкрити інші двері: Чому ми любимо страждати?

 

До чого це все тоді? До того, що не отримали ми ніякої сексуальної освіти. Більшість батьків, яких я знаю, поводилися абсолютно асексуально, прикидаючись, немов сексу немає. Відповідно для багатьох дітей, що потим виросли ставлення до сексу так і залишилося незрозумілим, настороженим, у багатьох навіть негативним.

 

Не на свідомому, можливо, рівні, тому що ти ж начебто чула, що це приємно, і ніби всі цим займаються і навіть треба цього хотіти, ну і весілля-сім’я-діти, але це все головою, а всередині там дівчинка, яка чує як мама каже “тихо, ти, тихо, давай вже швидше”, бачить тата, що обіймає секретарку, або дядька, що показує пісю в під’їзді. І у цієї дівчинки всередині нічого хорошого з сексом асоціюватися не може. І навіть не будучи фізично фригідною, в сексуальному житті у неї, швидше за все, будуть проблеми або прогалини.

 

І тут то б взяти і поговорити з кимось, обговорити, почути як у кого, зробити якийсь зріз, дізнатися температуру по лікарні – але ні! Ніхто особливо ці теми не обговорює. Або обговорює з розряду “та він був ніякий”. А що ти сама зробила щоб він був якийсь?

 

Красивый секс

Відкрити інші двері: Хімія кохання, або як працює любов з наукової точки зору?

 

Я не така або він не такий?

Ні, безумовно, є відверто недосвідчені коханці, є ті, що не підходять за формами та розмірами, або навіть енергетиці, але щоб це стверджувати і зрозуміти потрібно самій бути розкутою, не боятися свого тіла і мати початкову установку, що секс – це не соромно , а приємно, і взагалі може забрати в паралельну реальність з різним ступенем інтенсивності.

 

Якщо цієї свободи немає, то з імовірністю 99% всі чоловіки будуть для жінки ніякими або жахливими коханцями. І може бути знайдеться той, який зламає цей психологічний бар’єр, а може це статися, на жаль, грубо і психологічно не гігієнічно. Не зрозумівши, що сталося насправді, ця жінка швидше за все подумає, що нарешті, о диво, вона таки зустріла справжнього приголомшливого коханця, безумовно закохається в нього, причому з міцною такою залежністю. І здасться всім, що вона на оргазми повелася, але ні ж – на це почуття свободи і сексуальності, яке повинно бути з нею завжди, а не тільки з цим конкретним чоловіком.

 

Я довго не могла зрозуміти важливість цієї теми в соціумі, тому що мені з дитинством і батьками в цьому плані дуже пощастило. Сексом в домі займалися, про нього говорили, жартували, його не виганяли з кімнати і не ставили в кут. Плюс я займалася танцями, і це, напевно, допомогло відчути своє тіло краще. Я думала так у всіх. Я думала, що всі так само щасливі з кожним новим чоловіком як і я! Якщо ніхто не говорить, значить у всіх все нормально, адже так? Виявилося, що ні! Ось я і думала, ну треба ж писати, треба про це говорити, це ж важлива частина життя, здоров’я – фізичне і психологічне!

 

Мені хотілося кричати: ходіть по будинку голими, дивіться у дзеркала, починайте собі подобається, досліджувати що подобається тілу, купіть вібратор в кінці-кінців, ламайте дурні стереотипи! Якщо ви собі не подобаєтеся – хто ж вас захоче? Якщо ви самі не знаєте як вам добре – звідки чоловік повинен знати?

 

Він що телепат? Народжений з інстальованої програмою “як зробити жінці приємно”? І тоді ви зрозумієте, що кращий секс трапляється у людей з однаковою мірою відкритості, які не бояться, не соромляться, які з усім азартом і любов’ю пірнають в цю пригоду і з’єднуються тілами. І справа там буде не в техніці і розмірах, а в тому ступеню свободи, якими вони обидва будуть насолоджуватися. Тому що не в оргазмах справа, а в тому щоб вони були з коханою людиною!

 

Коментар спеціаліста:

Тетяна Корякіна

“До недавнього часу секс був табуйованою темою, багато чого в цій темі зав’язано на страху і соромі. Говорити про секс соромно. Разом з тим, секс – це все-таки інтимна тема, яка стосується лише учасників процесу, тому цілком природно, що люди не розповідають про своє інтимне життя відкрито.

 

У той же час більшість людей мають які-небудь проблеми в сексуальних відносинах, у багатьох сексуальність заблокована частково або повністю. Люди із заблокованою (фрустрованою) сексуальністю можуть не говорити про секс, тому що не вважають цю тему серйозною і вартою уваги, а тих, хто відкритий сексуальному потоку і не обходить стороною теми сексу, інші можуть вважати сексуально “стурбованими”, висміювати їх або соромити. Такі реакції на розмови про секс означають, що власна сексуальність у людини під забороною.

 

Зараз дуже багато інформації про секс в ЗМІ, і ця інформація користується спросом. У той же час, більшість цієї інформації стосується, так би мовити, технічних моментів інтимного життя. Але знання технік не допоможуть людині, у якої проблеми з власною сексуальністю. Це все одно, що вчитися крутити кермо і перемикати передачі в автомобілі, в якому не залитий бензин або не працює запалювання. Він все одно не поїде.

 

Людям, які відчувають проблеми з порушенням і оргазмом, необхідна інша інформація, якою володіють фахівці в цій області – сексологи, сексуальні терапевти, психотерапевти і психологи, що працюють з сексуальними проблемами. У нашій країні культура звернення до цих фахівців тільки зароджується.

 

Важливо говорити про те, що секс – дуже важлива сторона нашого життя, задоволеність у цій сфері підвищує рівень енергії і в інших сферах: у сім’ї, в кар’єрі, в любові, у творчості, у фінансовій сфері. У той же час проблеми в інтимному житті – це не вирок і не привід відвертатися від своєї сексуальності, в даний час є достатньо фахівців, до яких можна піти «в пошуку оргазму» і взагалі для того, щоб дізнатися, що таке секс. ”

 

Джерело фото: clip.dn.ua
Inessa Cukrova

Люблю задавати питання і знаходити відповіді. Постійно відкриваю все нові і нові двері. Підбирати правильний ключ до замка буває дуже складно - але ж потім клац - Я все зрозуміла! Приголомшливе відчуття...


'Все, що ви хотіли знати про секс, але боялись спитати' не має ще коментарів

Будьте першим, залиште свій слід!

Поділіться з нами вашими думками

Ваш email не буде опублікований