Освітні центри Києва

Кому знання? Список сучасних освітніх центрів Києва

Оупен Зе Дор замислювався як сайт для саморозвитку. І якщо вам не вистачає он-лайн можливостей, а до того ж, якщо вам пощастило жити в Києві – то час вибиратися зі своїх схованок і йти вперед до нових знань!

 

Приватні освітні ініціативи в Києві за останні пару років просто таки розцвіли і розмножилися, аж очі розбігаються! Ми вибрали для вас кілька найцікавіших шкіл, в які варто піти чогось повчитися.

 

Отже, кращі сучасні освітні центри Києва

 

STARTUP UKRAINE 

Startup Ukraine

Все що стосується бізнесу – це сюди! Як почати, як продовжити, як досягти успіху. Лектори тільки практики, регулярно проводяться бізнес-сніданки, бізнес-табір, навчальні курси. Заодно можна відвідати відмінний коворкінг Kievworking і зрозуміти, що для початківця бізнесу не обов’язково знімати офіс.

 

Освітня платформа LABA

laba

Хлопці проводять лекції запрошених спікерів на різні теми: гроші, сім’я, особистість, здоров’я, країна, захоплення. Ціни доступні, теми цікаві, сайт дуже красивий і зручний, хочеться піти відразу на все бо вибір тим широкий – від того, як управляти своїми емоціями, до загадкової теми лікування стовбуровими клітинами. Розклад тут.

 

Відкрити інші двері: 10 бізнес ідей з Англії, які необхідно втілити у нас

 

Fedoriv Hub

maxresdefault

Fedoriv – брендингові агентство, яке пізніше створило простір, де крім модних і музичних заходів проводяться також навчальні лекції та курси на різні теми. Найближчі, наприклад – про ювелірна справа і програмування з нуля.

 

CAPS – CIVIL AND POLITICAL SCHOOL

CAPS

CAPS – перша незалежна школа в Україні, яка навчає лідерів. Навчання розраховане так щоб не просто дати знання та інструменти, а й кардинально поміняти мислення. Так що, за відгуками учасників, стало корисно не тільки тим, хто хоче йти в політику або змінювати країну, а й для людей, які не мають таких амбіцій – бізнесменів, маркетологів, айтішників, банкірів і тих, хто просто шукає себе.

Навчання проводять висококваліфіковані управлінці зі Східної Європи та Грузії, найчастіше англійською мовою, що дозволяє підтягнути знання іноземної і “розговоритися”. В школу беруть не всіх, так як проект хоче давати знання людям, яким вони дійсно потрібні і стануть в нагоді.

 

Відкрити інші двері: Generation 3G – або який тип мислення необхідний у сучасному світі

 

Вільна школа журналістики

 

Вільна школа журналістики

Перша в Україні школа, яка регулярно навчає журналістів і копірайтерів. Лектори – тільки практики, а в процесі навчання можна реально попрацювати в редакціях, завоювати собі посаду або просто зав’язати корисні знайомства. Нещодавно засновники відкрили також Вільну школу підприємництва.

 

SCHOOL OF VISUAL COMMUNICATION

 

SVC NewMedia 2015 Showreel from School of Visual Communications on Vimeo.

 

SVC ставлять собі за мету зробити світ прекраснішим шляхом навчання молодих дизайнерів і художників. Школа пропонує як короткострокові так і тривалі курси, пропонуючи європейське навчання за цілком українські гроші. Приємна новина також, що SVC є членом британської професійної спілки British Design & Art Direction (D & AD) і офіційним партнером London Education Centre, компанії, яка виступає комунікатором між іноземними студентами і ключовими європейськими школами. Таке міжнародне співробітництво обіцяє перспективи кращим студентам. Для прагнучих вирватися за межі України проводяться також Дизайн-подорожі.

 

Kyiv Academy of Media Arts

 

KAMA одна з перших приватних шкіл, яка 2 роки тому почала навчати креативним спеціальностями, на зразок реклами та дизайну. Зараз школа пропонує курси по 7 напрямках: реклама і маркетинг (артдірекшн, копірайтинг, стратегія і діджитал-маркетинг), дизайн (графічний дизайн та інтерактивний дизайн), відео (filmmaking і VFX-фахівець), архітектура, сучасне мистецтво (окремі курси для художників і кураторів), мода, література і журналістика. На курси існує певний відбір так що, якщо ви дійсно хочете познайомитися зі школою – приходьте на день відкритих дверей.

 

КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА БІЗНЕС ШКОЛА

kmbs

У співпраці з всесвітньо відомою програмою MBA Києво-Могилянська Бізнес Школа створила 5 програм для бізнес управлінців. Керувати навчатимуть в різних сферах – від фінансів, до IT, також є розвиваючі програми для підлітків.

 

Відкрити інші двері: Розвиток продуктивності – 8 кращих додатків

 

ПРЕОБРАЖАРИУМ

Преображаріум

І на завершення – рай для прекрасної половини. Преображаріум пропонує лекції, майстер-класи та курси з стилю і іміжду, ​​дієтології, тайм-менеджементу і бізнесу “по-жіночому” і, звичайно, психології та саморозвитку. Засновники поставили собі благородну мету – допомагати жінкам змінюватися не тільки зовні, але і зсередини. А спробувати широкий спектр програм можна купивши собі чудо-подарунок Преображаріум BOX з сертифікатами на відвідування різних курсів.

 

А також різні курси, як очні так і он-лайн регулярно викладають на дивовижному сайті Platfor.ma

 

УДАЧІ ВАМ В НАВЧАННЯ І НЕХАЙ ГРАНІТ НАУКИ буде смачним!

 

Інесса Цукрова
Inessa Cukrova

Люблю задавати питання і знаходити відповіді. Постійно відкриваю все нові і нові двері. Підбирати правильний ключ до замка буває дуже складно - але ж потім клац - Я все зрозуміла! Приголомшливе відчуття...


'Кому знання? Список сучасних освітніх центрів Києва' не має ще коментарів

Будьте першим, залиште свій слід!

Поділіться з нами вашими думками

Ваш email не буде опублікований